Blog

Blog

opakowanie kartonowe

Opakowanie jest ważne!

Wielu producentów sprzedaje swój towar w opakowaniu. Przeważnie są to opakowania kartonowe, które ułatwiają chociażby magazynowanie produktów i dają im ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Warto pamiętać o tym, że nawet producenci najwyższej jakości produktów nigdy nie zaniedbują wyglądu ich opakowań. Dlaczego? Ponieważ klienci często „kupują oczami”.

Wyeksponuj swój produkt: standy reklamowe

W obecnych czasach w Polsce nie brakuje niczego na półkach sklepowych. Klienci cieszą się z ogromnego wyboru produktów, jednak dla producentów oznacza on olbrzymią konkurencję. Dlatego też ścigają się oni ze sobą w tym, jak lepiej wyeksponować swój produkt w sklepie, by zachęcić potencjalnych klientów do zakupu. Z pomocą przychodzą im standy reklamowe, które odciągają wzrok od przepełnionych towarem półek, a pozwalają skupić się na produktach jednej marki.

plakat reklamowy

Jak dobrze przygotować plakat reklamowy?

Plakaty reklamowe otaczają nas z każdej strony, gdy tylko wyjdziemy z domu. Możemy zobaczyć je nie tylko na ulicznych słupach ogłoszeniowych, ale także w sklepach, bibliotekach, na stacjach benzynowych i na przystankach. Jednak każdy z nas doskonale wie, że część z nich w natłoku informacji kompletnie nam umyka, a tylko niewiele z nich przykuwa naszą uwagę i sprawia, że chcemy dokładniej się im przyjrzeć.

kalendarze trójdzielne

Genialny prezent dla klientów: kalendarze trójdzielne

Wiele firm zastanawia się nad wyprodukowaniem ciekawego gadżetu dla swoich klientów. Trend ten nasila się zwłaszcza pod koniec roku, w okresie świąteczno-sylwestrowym. To właśnie wtedy przez pośrednictwo poczty i kurierów firmy dziękują swoim klientom za to, że korzystają z ich usług. I chociaż co roku pojawiają się kolejne modne gadżety, od lat najbardziej pożądane przez większość klientów są kalendarze trójdzielne.

pieczątki

Pieczątki przydatne w firmie

Większość firm posiada swoją pieczątkę firmową. Zazwyczaj znajduje się na niej nazwa firmy, jej dane teleadresowe i NIP. Niektóre spółki dodają jeszcze wysokość kapitału zakładowego, sąd rejestrowy i numer KRS. Większość osób na wysokich stanowiskach, a także handlowcy firmy posiadają swoje pieczątki imienne. Jednak pieczątki automatyczne są tak wygodne, że znajdują zastosowanie także w wielu innych działaniach firm. Przyjrzyjmy się najbardziej popularnym z nich.